Portfolio

Konstituční soud v Moskvě

Celá soudní síň je vyrobena z ořechu, zdobení je zhotoveno z masivu. Sedadla byla udělána ve spolupráci s další firmou. V celé síni je zabudováno ozvučení. Vybavujeme reprezentativní prostory,... (more)

Škodův palác Praha

Nachází se zde Magistrát hlavního města Prahy. Na fotce je vstupní hala s recepcí. Kolem celého recepčního pultu je vedeno osvětlení. Vybavujeme reprezentativní prostory, soudních síní, zasedacích sálů či... (more)

Konstituční soud v Moskvě

Celá soudní síň je vyrobena z ořechu, zdobení je zhotoveno z masivu. Sedadla byla udělána ve spolupráci s další firmou. V celé síni je zabudováno ozvučení. Celá realizace... (more)

Kuchyňka do kanceláře Agrall, Batnice

Kancelářská kuchyňka v provedení v kombinaci bílé a šedé, které je stejné i v kancelářských prostorách. Je vyrobena z laminátových plátů s kovovou podnoží. Vybavujeme kompletní kancelářské prostory včetně... (more)

Kancelářské prostory Agrall, Bantice

Kancelářské prostory ve stejné kombinaci, jako kuchyňka na předchozí fotografii. Tyto prvky kancelářského nábytku vycházejí z našeho sériově vyráběného kancelářského nábytku Ekonom Lux, zde však bylo zvoleno jiné... (more)

Kancelářské prostory Agrall, Bantice

Samostatná, prostorná kancelář s množstvím úložného prostoru. Nábytek vychází z kancelářského nábytku Ekonom Lux, který Dřevotvar Znojmo vyrábí sériově. Zde byl zhotoven s drobnými úpravami. Jedná se o... (more)

Kiosek ČSA, Letiště Praha

Sloužící pro odbavování cestujících. Dodávali jsme celý obslužný pult, který je v modro-šedé kombinaci. Vybavujeme kompletní kancelářské prostory včetně zázemí, vše na přání Vašeho architekta, vyrobíme atypický nábytek,... (more)

Kanceláře Praha Český Aeroholding a.s.

Sloužící pro odbavování cestujících. Dodávali jsme celý obslužný pult, který je v modro-šedé kombinaci. Vybavujeme kompletní kancelářské prostory včetně zázemí, vše na přání Vašeho architekta, vyrobíme atypický nábytek, stylové... (more)

Sídlo společnosti Český Aeroholding a.s.

Oválný stůl v hlavní zasedací místnosti, jenž je vyroben z bílého laminátu, na hraně stolu je nerez pásek. Celý stůl napodobuje i půdorys sídla společnosti. Vybavujeme kompletní kancelářské prostory... (more)

Kanceláře Praha Český Aeroholding a.s.

Recepce v provedení bílá ve vysokém lesku. Za recepcí se nachází ve stejném provedení vchod do archivu, který plynule z obou stran přechází ve skříně pro uložení dalších... (more)